Sconto Křeslo YOKA krémová Klasika obýváků i...

Přidáno:

Sconto Křeslo YOKA krémová Klasika obýváků i ložnic po několik generací v moderním...

Slevu poskytuje: Sconto

    • Původně 7 499 Kč
    • Sleva 29%
    • Úspora 2 200 Kč
  • Sleva končí za

  • Zatiaľ nehodnotené.
Sconto Křeslo YOKA krémová Klasika obýváků i ložnic po několik generací v moderním kabátu, takové je houpací křeslo YOKA. Sconto Křeslo YOKA krémová Klasika obýváků i ložnic po několik generací v moderním kabátu, takové je houpací křeslo YOKA.

Sconto Křeslo YOKA krémová Klasika obýváků i ložnic po několik generací v moderním kabátu, takové je houpací křeslo YOKA. Mísí se zde klasická houpací, relaxační funkce s moderním designem a materiály. Kovová konstrukce a pěnové jádro sedáku a opěráku poskytne pohodlí a vy budeme usedat do měkkého. Potahová látka příjemná na dotyk ještě více umocňuje požitek z relaxace. Ať už křeslo YOKA postavíte jako solitér nebo ho nakombinujete třeba s pohovkou CHATTO, bude skvělý společník, který zklidní vaši mysl a příjemně vás naladí.

Sconto

SCONTO Nábytek nabízí široký výběr nábytku, bytových doplňků a dekoračních předmětů, za příznivé ceny a ve vysoké kvalitě. Společnost je součástí německého koncernu Höffner, který patří k největším prodejcům nábytku v Evropě.

Navštívit Sconto
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace