Sconto Lavice/botník JASMIN pinie bílá/dub...

Přidáno:

Sconto Lavice/botník JASMIN pinie bílá/dub Potřebujete li i na malém prostoru vyřešit...

Slevu poskytuje: Sconto

    • Původně 8 499 Kč
    • Sleva 25%
    • Úspora 2 100 Kč
  • Sleva končí za
  • Koupeno 1x

  • Zatiaľ nehodnotené.
Sconto Lavice/botník JASMIN pinie bílá/dub Potřebujete-li i na malém prostoru vyřešit sezení při obouvání a oceníte-li i dodatečný úložný prostor, pak je lavice JASMIN tím pravým řešením. Sconto Lavice/botník JASMIN pinie bílá/dub Potřebujete-li i na malém prostoru vyřešit sezení při obouvání a oceníte-li i dodatečný úložný prostor, pak je lavice JASMIN tím pravým řešením. Sconto Lavice/botník JASMIN pinie bílá/dub Potřebujete-li i na malém prostoru vyřešit sezení při obouvání a oceníte-li i dodatečný úložný prostor, pak je lavice JASMIN tím pravým řešením.

Sconto Lavice/botník JASMIN pinie bílá/dub Potřebujete-li i na malém prostoru vyřešit sezení při obouvání a oceníte-li i dodatečný úložný prostor, pak je lavice JASMIN tím pravým řešením. Vyřešíte místo pro sezení a také odkládací prostor pro boty. Imitace mořené borovice a dubu vnese do vaší předsíně pohodu venkova. Pod lavici lze umístit 2 páry bot. Zásuvku s tichým dovíráním můžete využít na uložení přípravků na čistění bot. Polstrovaný sedák zvýší komfort sezení. Lavice JASMIN stylově i funkčně doplňuje stejnojmennou kolekci a v kombinaci s panelem vytvoříte i v malé předsíni vkusný a účelný uvítací prostor.

Sconto

SCONTO Nábytek nabízí široký výběr nábytku, bytových doplňků a dekoračních předmětů, za příznivé ceny a ve vysoké kvalitě. Společnost je součástí německého koncernu Höffner, který patří k největším prodejcům nábytku v Evropě.

Navštívit Sconto
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace