Sconto Jídelní židle DENISE S antracitová...

Přidáno:

Sconto Jídelní židle DENISE S antracitová Elegantní čalouněná jídelní židle DENISE S...

Slevu poskytuje: Sconto

    • Původně 4 099 Kč
    • Sleva 29%
    • Úspora 1 200 Kč
  • Sleva končí za
  • Koupeno 1x

  • Zatiaľ nehodnotené.
Sconto Jídelní židle DENISE S antracitová Elegantní čalouněná jídelní židle DENISE S vás na první pohled zaujme svým opěradlem, které je výrazně prošívané a chromovaným trubkovým rámem. Sconto Jídelní židle DENISE S antracitová Elegantní čalouněná jídelní židle DENISE S vás na první pohled zaujme svým opěradlem, které je výrazně prošívané a chromovaným trubkovým rámem. Sconto Jídelní židle DENISE S antracitová Elegantní čalouněná jídelní židle DENISE S vás na první pohled zaujme svým opěradlem, které je výrazně prošívané a chromovaným trubkovým rámem. Sconto Jídelní židle DENISE S antracitová Elegantní čalouněná jídelní židle DENISE S vás na první pohled zaujme svým opěradlem, které je výrazně prošívané a chromovaným trubkovým rámem.

Sconto Jídelní židle DENISE S antracitová Elegantní čalouněná jídelní židle DENISE S vás na první pohled zaujme svým opěradlem, které je výrazně prošívané a chromovaným trubkovým rámem. Komfortní sezení vám zajistí pružinový sedák. Na nohou najdete chrániče podlahy proti poškození a dále je na přední straně trubkového rámu zarážka, která zabraňuje případnému překlopení židle dopředu. V horní části židle najdete praktický držák pro snadnou manipulaci. Nosnost židle DENISE S je až 140 kg.

Sconto

SCONTO Nábytek nabízí široký výběr nábytku, bytových doplňků a dekoračních předmětů, za příznivé ceny a ve vysoké kvalitě. Společnost je součástí německého koncernu Höffner, který patří k největším prodejcům nábytku v Evropě.

Navštívit Sconto
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace