Sconto Předsíňová skříň ANTWERPEN 2 jasan...
Sleva ukončena

Přidáno:

Sconto Předsíňová skříň ANTWERPEN 2 jasan bílý/dub mořený Svršky a boty poházené...

Slevu poskytoval: Sconto

  5 699 Kč
    • Původně 7 699 Kč
    • Sleva 26%
    • Úspora 2 000 Kč
  • Sleva ukončena

  • Zatiaľ nehodnotené.

Sconto Předsíňová skříň ANTWERPEN 2 jasan bílý/dub mořený Svršky a boty poházené nedbale po předsíní nejsou příjemné pro oko a mnohdy vás zbytečně při odchodu zdrží. Se skříní ANTWERPEN 2 získáte praktické řešení pro udržení pořádku ve vstupním prostoru. **Jemné barevné provedení s výraznou kresbou dřeva** v kombinaci se stylovým úchytem vytváří jedinečný venkovský vzhled. Uvnitř skříně je k dispozici pevná police s držákem šatních ramínek a 3 volně vložené police. **Zásuvky ve spodní části skříně** můžete využít na uložení doplňků nebo přípravků na ošetření obuvi. nechybí ani zrcadlo, takže při odchodu můžete omrknout, zda je váš outfit v pořádku. Zajímavým prvkem jsou tmavé **elegantní, stylové úchytky**, které vyniknou na světlém povrchu. Vaše předsíň či hala se díky skříni ANTWERPEN 2 stane opět místem, kde bude radost vítat návštěvu.

Sconto

SCONTO Nábytek nabízí široký výběr nábytku, bytových doplňků a dekoračních předmětů, za příznivé ceny a ve vysoké kvalitě. Společnost je součástí německého koncernu Höffner, který patří k největším prodejcům nábytku v Evropě.

Navštívit Sconto
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace