Sconto Obývací stěna ALAMOS dub sonoma Moderní...
Sleva ukončena

Přidáno:

Sconto Obývací stěna ALAMOS dub sonoma Moderní obývací stěna v klasickém, dřevěném...

Slevu poskytoval: Sconto

  9 999 Kč
    • Původně 17 719 Kč
    • Sleva 44%
    • Úspora 7 720 Kč
  • Sleva ukončena

  • Zatiaľ nehodnotené.

Sconto Obývací stěna ALAMOS dub sonoma Moderní obývací stěna v klasickém, dřevěném dekoru. Součástí jsou dvě prosklené vitríny včetně LED osvětlení. Stěna nabízí dost dostatek úložného prostoru – za dvířkami budou vaše věci chráněné před prachem. TV komoda je dostatečně široká i pro velké televize. Polička je ideální pro rodinné fotky, dekorace nebo třeba knihy. Obývací stěna je na nožkách v černé barvě. Vitrína (ŠxVxH 90 x 113 x 35 cm, 2-dvéřová, plná dvířka - 2 police, prosklená dvířka - 2 skleněné police, LED osvětlení), Vysoká vitrína (ŠxVxH 90 x 200 x 35 cm, 2-dvéřová, plná dvířka - 4 variabilní police, zásuvka, prosklená dvířka - 5 skleněných polic, LED osvětlení), TV elementy (ŠxVxH 120 x 44 x 46 cm, 2 zásuvky, 2 niky, výklop s děleným úložným prostorem), Panel / 2 police (ŠxVxH 120 x 30 x 20 cm)

Sconto

SCONTO Nábytek nabízí široký výběr nábytku, bytových doplňků a dekoračních předmětů, za příznivé ceny a ve vysoké kvalitě. Společnost je součástí německého koncernu Höffner, který patří k největším prodejcům nábytku v Evropě.

Navštívit Sconto
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace