Sconto Postel s nočními stolky MAESTRO dub...

Přidáno:

Sconto Postel s nočními stolky MAESTRO dub sanremo tmavý, 180x200 cm Set postele a dvou...

Slevu poskytuje: Sconto

    • Původně 11 999 Kč
    • Sleva 38%
    • Úspora 4 500 Kč
  • Sleva končí za

  • Zatiaľ nehodnotené.
Sconto Postel s nočními stolky MAESTRO dub sanremo tmavý, 180x200 cm Set postele a dvou nočních stolků MAESTRO vytváří dobrý základ ložnice.

Sconto Postel s nočními stolky MAESTRO dub sanremo tmavý, 180x200 cm Set postele a dvou nočních stolků MAESTRO vytváří dobrý základ ložnice. Nábytek je vyroben z moderního foliovaného dřevěného materiálu a povrchovou úpravu lze zvolit v bílé, nebo ve světlém či tmavém dekoru dubu sanremo, který interiér zútulní. Na atmosféře mu dodá i stylový a zároveň praktický doplněk ve formě LED osvětlení zabudovaného do čela postele. Noční stolky disponují úložným prostorem ve formě tří zásuvek. Součástí samotné postele jsou pak dvě široké zásuvky na kolečkách vhodné například k uložení lůžkovin. Matrace a rošt nejsou součástí balení, je proto třeba zakoupit je zvlášť.

Sconto

SCONTO Nábytek nabízí široký výběr nábytku, bytových doplňků a dekoračních předmětů, za příznivé ceny a ve vysoké kvalitě. Společnost je součástí německého koncernu Höffner, který patří k největším prodejcům nábytku v Evropě.

Navštívit Sconto
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace